کمپین ویدیویی ولکس واگن

فولکس واگن برای زندگی واقعی ساخته شده، نه برای فیلمها.
فولکس واگن انگلیس یک کمپین جدید با هدف نشان دادن اینکه خودروهای این برند واقعا چقدر ایمن هستند، در انگلیس به راه انداخته است.
در این کمپین شرایطی نشان داده شده است که بیانگر این است که احتمالا اگر یک ستاره  ی سینما در فیلم از ماشینهای فولکس واگن استفاده کند، برای او چنین  اتفاقی رخ می دهد و آن اتفاقات به خاطر ویژگیهای ایمنی اتومبیل است.

این کلیپ می خواهد این فکر ساده را به بینندگان القا کند که ماشینهای فواکس واگن می توانند انتخاب خوبی برای نیازهای هر روزه ی زندگی باشند و اینکه آنها ماشینهای مناسبی برای فیلمهای اکشن نیستند، چون که آنها مجهز به تکنولوژی ایمنی و امنیت هستند.
در این تبلیغ مشاهده می کنید که طراحی کلیپ شبیه یک فیلم اکشن است، که در آن یک ماشین فولکس واگن در تعقیب یک اتوبوس است و مردی براحتی بر سقف ماشین ایستاده است که این نشان دهنده ی یکی از صفتهای خوب ماشین است، اما موضوع اصلی این است که علیرغم تلاش راننده ماشین اصلا اجازه نمی دهد که زیاد به اتوبوس نزدیک شود که این قسمت خصوصیت حفظ فاصله است.
در اکثر کلیپهای موفق دنیا طنز نهفته است و این کلیپ هم از این امر مستثنی نیست.
 این کمپین بصورت آنلاین و در سینماهای مختلف در سرتاسر انگلیس اکران شد و شعار اصلی آن made for real life یا بعبارتی ساخته شده برای زندگی واقعی می باشد.

کلیدواژه ها: کمپین ویدیویی
بازدید: 988

نظرات

ارسال پاسخ