ويديو

ایده تیزر تبلیغاتی خلاقانه-پاسخ جگوار به مرسدس بنز

مریم صمدی 1395/6/13 20:00

می دانیم که برای داشتن هر تبلیغی، خلاقانه یا غیر خلاقانه بایستی جامعه هدفمان را در نظر بگیریم و نسبت به خصوصیات اخلاقی و عشق و علائق آنها بر خصیصه ای که در محصول یا خدمت ما وجود دارد صحبت کنیم.

شاید مرسدس بنز از لحاظ برندینگ اولین یا یکی از مطرح ترین برند های اتوموبیل جهان باشد، این برند که همیشه بطور خاص روی کیفیت و امنیت تاکید می کرده است، در تیزر اخیرش نیز روی همین موضوع مانور تبلیغاتی داده است.

اما جگوار چه تبلیغی در مقابل این تبلیغ انجام داده است؟

تیزر تبلیغاتی خلاقانه مک دونالد-هزاران چیز کوچک

مریم صمدی 1395/6/6 20:07

ایده خلاقانه ای که منجر به تهیه تیز تبلیغاتی خلاقانه و هدفمند و تیزری تاثیر گذار برای فست فود مک دونالد شد. شعار خلاقانه: هزاران چیز کوچک ایده خلاقانه: شاید واقعا همه به این موضوع ایمان دارند که برای خوشحال کردن دیگران همیشه نیاز به انجام کارهای عجیب غریب یا صرف هزینه های گزاف نیست، فست فود زنجیره ای مک دونالد هم از این موضوع استفاده کرده و به این تیزر تبلیغاتی خلاقانه رسیده

بازاریابی چریکی- ایده خلاقانه بهایش را با لبخند بپردازید

مریم صمدی 1395/5/1 22:56

 

بازاریابی چریکی- ایده خلاقانه بهایش را با لبخند بپردازید
ایده خلاقانه  تبلیغاتی کمپین تبلیغاتی خلاقانه ای که هدفش شاد کردن جامعه استرالیا است. چون تحقیقات نشان می دهند 97% مردم هنگام رفتن به سر کار شاد نیستند، این کمپین سعی به شاد کردن مردم دارد.
 

بازاریابی چریکی - 44 ایده خلاقانه

امین نوریان 1395/4/28 22:38

هر کسب و کاری که داشته باشید، خلاقیت می تواند به گونه ای کسب و کارتان را  زیباتر و خاص تر نشان دهد. تبلیغات محیطی خلاقانه و همینطور کشف رسانه های محیطی خلاقانه و جدید، روز به روز در حال افزایشند. در این ویدیو 44 ایده خلاقانه برای بازاریابی پارتیزانی یا چریکی را مشاهده می کنید.
 

کمپین بازاریابی خلاق-بازاریابی چریکی-بیمه ماشین

مریم صمدی 1395/4/27 21:21

داستان و ایده خلاقانه این کمپین تبلیغاتی خلاق، مربوط به یک شرکت بیمه است، که قصد دارد بطور خاص بیمه ماشین هایش را تبلیغ کند و از این طریق به افزایش فروش برسد و در عین حال قصد دارد هزینه کمی در این زمینه خرج کند.

ایده کمپین تبلیغاتی خلاق-خط پر سرعت-فولکس-بازاریابی چریکی

مریم صمدی 1395/4/26 15:03

یک ایده خلاقانه برای کسب و کار شما، یا یک بازاریابی چریکی برای ارتقاء برند شما حتما نباید شامل محصول یا خدمات شما باشد، بلکه می تواند فقط یک فرهنگسازی باشد و ارتقاء برند شما را باعث گردد.

کمپین تبلیغاتی خلاقانه-بازاریابی چریکی فولکس-پلکان موزیکال

مریم صمدی 1395/4/26 14:52

همیشه برای تهیه کمپین تبلیغاتی خلاقانه نیازی نیست لزوما از خود محصول استفاده کنید یا ساز و کار خود خدمت را نشان دهید، گاهی می توانید فقط فرهنگسازی کنید، فرهنگ سازی مساله ای که در جامعه شما با مشکل مواجه شده است. الته برای فرهنگسازی سعی کنید خلاق باشد و خصوصا از بازاریابی چریکی استفاده کنید.

کمپین خلاقانه تبلیغاتی ویدئویی انرژی طبیعی

مریم صمدی 1395/4/17 16:23

کمپین تبلیغاتی که در این ویدئو مشاهده می کنید، تبلیغی است که حتی نحوه استفاده از انرژی طبیعی در آن بسیار متفاوت است. برند tropicana برای اینکه هویت برند خود را به عنوان یک برند طبیعی معرفی کند، از پرتقال برای تولید برق تابلوی تبلیغاتی اش استفاده کرده است. 

کمپین تبلیغاتی خلاقانه-مترو استرالیا

مریم صمدی 1395/4/16 19:06

مشهورترین کمپین تبلیغاتی خلاقانه که در استرالیا صورت گرفت، تبلیغات شرکت مترو این کشور بوده که در زمینه تبلیغ و ترویج امنیت خطوط ریلی و مترو صورت گرفته، خلاقیت این کمپین در حدی بود که ویدئو انیمیشنی آن بصورت ویروسی پخش شد،

کمپین تبلیغاتی کوکاکولا برای نابینایان

مریم صمدی 1395/1/28 13:47

پس از آنکه کمپین "اشتراک گذاری کوکاکولا" برای اولین بار و با حدود 1000 نام انجام شد، این کمپین در 80 کشور دیگر در سرتاسر جهان نیز اجرا شد و اخیرا در بریتانیا و آمریکا نامهای بیشتر دیگری برای استفاده بر روی بطریها استفاده شده است.

اخیرا یک آژانس تبلیغاتی مکزیکی بنام Anomino که با کمپانی کوکاکولا کار می کرد، متوجه شد که کمپین قبلی افرادی که نمی توانستند نامشان را روی بطری ببینند، یعنی نابینایان را شامل نمی شد.

هفت سال تبلیغ ویدیویی آیفون اپل

مریم صمدی 1395/1/28 13:46
در این ویدیوی تماشایی سیر تبلیغات ویدیویی گوشی آیفون اپل را از ابتدا مشاهده می کنید که آمیخته ای از نوستالژی و فناوری است. به خوبی مشخص است در هر نسخه جدید از آیفون اپل محصول خود را چگونه ارتقاء داده است و می توان از آن درس گرفت.