بسته بندي

طراحی بسته بندی حبوبات خلاقانه

مریم صمدی 1395/12/3 22:37

در این بحث به بسته بندی حبوبات، بررسی بسته بندی های موجود در این زمینه در کشور و ارائه ایده های خلاقانه برای بهبود بسته بندی ها می پردازیم. بنابراین اگر در این زمینه می خواهید به بررسی بازار و بررسی بسته بندی ها و تصمیم برای آینده بسته بندی برند تان برسید، به ادامه بحث توجه داشته باشید، در پایان ایده های خلاقانه برندهای خارجی را خواهید دید...

ایده خلاقانه بسته‌بندی تخم مرغ

امین نوریان 1395/8/12 08:53

تبلیغ خلاقانه بسته بندی تخم مرغ در بومی و ساده و طبیعی و روستایی جلوه دادن این بسته‌بندی برای تخم مرغ است.در این بسته‌بندی خلاقانه از گیاهان خشک شده همچون کاه استفاده شده که می‌تواند در عین ساده بودن بیانگر بومی و طبیعی بودن تخم‌مرغ‌های داخل آن باشد.

ایده خلاقانه تبلیغ هندزفری سونی

امین نوریان 1395/7/26 11:05

در این طرح خلاقانه شرکت سونی برای تبلیغ خلاقانه هندزفری های خود از بسته‌بندی آن در قالب یک حشره بهره برده است.ایده خلاقانه این تبلیغ را باید در نحوه بسته‌بندی و چینش قسمت‌های مختلف هندزفری جستجو کرد. 

ایده خلاقانه برای بسته‌بندی عسل a

امین نوریان 1395/7/17 08:21

ایجاد یک تصویرسازی مناسب در ذهن مخاطب از عوامل موثر بر تثبیت در اذهان است. زنبورها عامل اصلی در تولید عسل طبیعی هستند.استفاده از زنبور‌های ‌کاغذی و شکل زنبور روی سطح داخلی بسته‌بندی این محصول سعی در طبیعی جلوه دادن عسل داخل آن می‌کند. 

ایده خلاقانه بسته‌بندی بوت و چکمه

امین نوریان 1395/7/11 09:33

تصویرسازی‌های مناسب باعث بالا رفتن‌ ارزش کالاهای تبلیغی می‌شود. در این تبلیغ خلاقانه با یک تصویرسازی مناسب و شبیه سازی فضای کاربردی چکمه ها و بوت ها به تاثیر بسته بندی خلاقانه آن افزوده شده است.

ایده خلاقانه تبلیغ یک برند بیسکوت

الهام اسلامی - کارشناس خلاقیت 1395/7/3 08:38

طراح خلاق   parmalatبرای تبلیغ بیسکوت های خود از چیدمان های جذاب و متفاوت با بهره گیری از  بیسکوییت ها به عنوان اجزای سازنده استفاده کرده است. ایده خلاقانه

آیا ایجاد اشکال مختلف به وسیله خوراکی ها می توانند ایده های خلاقانه برای جذب تمامی قشر ها در هر رده سنی باشند؟

ایده خلاقانه بازیافت و بازیابی بطریهای پلاستیکی

الهام اسلامی - کارشناس خلاقیت 1395/7/2 12:54

در این ایده خلاقانه، طراح از بطری های پلاستیکی به صورت اشکال گوناگون و در موارد مختلف استفاده کرده است. آیا می توان از اجسامی که پس از استفاده، دیگربه طبیعت برنمی گردند و حتی به زیبایی آن لطمه می زنند، با ایجاد ایده های خلاقانه درجهت خدمت به زیبایی و حفظ آن بهره برد؟

ایده خلاقانه برای تبلیغ لوازم جانبی تلفن همراه

الهام اسلامی - کارشناس خلاقیت 1395/7/2 12:45

طراح خلاق این ایده، برای تبلیغ خلاقانه پخش کننده نورفلش موبایل از وسایل رایج روشنایی همچون فانوس و آباژور استفاده کرده است. ور فلش موبایل معمولا در شرایط  اورژانسی استفاده می شود و برای کارهایی همچون مطالعه مناسب نیست.

ایده خلاقانه بسته‌بندی خلاق چای کیسه‌ای

الهام اسلامی - کارشناس خلاقیت 1395/7/2 12:41

طراح برند  شرکت Hangers،برای بسته بندی چایی کیسه‌ای از ایده خلاقانه آویز پاکت‌های چایی در بسته‌بندی در قالب یک کمد بهره برده است. ایجاد هماهنگی و ارتباط بین بسته بندی وکالای داخل آن برای داشتن یک ایده خلاقانه بسیار موثر است.

ایده خلاقانه بسته بندی چای کیسه ای

مریم صمدی 1395/6/28 19:04

اگر به دنبال ایده خلاقانه بسته بندی چای هستید، اگر شما تولید کننده چای کیسه ای هستید یا می خواهید به عنوان یک هدیه تبلیغاتی متمایز، چای هدیه دهید، حتما به بسته بندی های خلاقانه چای کیسه ای در این پست دقت کنید.

ایده خلاقانه بسته بندی خلاق شیر

مریم صمدی 1395/6/28 18:00

ایده خلاقانه شما برای یک بسته بندی خلاق شیر چیست؟

برای بسته بندی خلاق شیر بایستی به چه نکاتی دقت کنیم؟

در این پست می توانید بسته بندی خلاقانه شیر را مشاهده کنید، اما خلاقیت این ایده در چیست؟

ایده خلاق بسته بندی یک برند عسل

الهام اسلامی - کارشناس خلاقیت 1395/6/27 09:28

اولین قدم در رسیدن به یک تبلیغ خلاقانه کشف و تحلیل برجسته ترین نیاز و خواست مشتریان محصول مورد نظر است و قدم بعدی پررنگ سازی غیر مستقیم ارضای آن نیاز توسط برند تبلیغی. یکی از راه های این برجسته سازی و پررنگ جلوه دادن آن خصوصیت جذاب برای مشتریان این است که بتوان مفهوم ویژگی مورد نظر را به وسیله یک استعاره ملموس بیان کرد.

ایده خلاقانه بسته بندی آبمیوه

الهام اسلامی - کارشناس خلاقیت 1395/6/18 12:58

نمایش طبیعی و تازه بودن آن هم در یک تبلیغ بصری ساکن و دو بعدی بدون بیان شعار گونه و تکراری کهدر قالب کلمات و جملات نباشد به خودی خود یک تفکر خلاق را می طلبد. آبمیوه باید به معنای واقعی کلمه آب میوه باشد طبیعی و بدون افزودنی تازه تازه.