برندينگ

فرم تحقیق آگاهی از برند Brand Awareness

مریم صمدی 1395/5/23 19:38

 اگر شما هم جزء آن دسته افرادی هستید که آگاهی از برند یا brand awareness  برایتان مهم است یا می خواهید میزان آگاهی برند خودتان را در بین مردم و خصوصا مشتریانتان تحقیق کنید، تا متوجه شوید چقدر برندتان در بین مصرف کنندگان مشهور است و اصلا آیا مشهور است یا نه؟

فرم برنامه ریزی رسانه

مریم صمدی 1395/2/24 14:12

برای انجام یک برنامه ریزی رسانه، اولین کار مراجعه به یک مشاور تبلیغاتی نیست، شما می توانید در مرحله اول به کمک ذینفعان کسب و کارتان یک فرم یا چکلیست برنامه ریزی رسانه را پرکنید.

شما می توانید بدین منظور از با دانلود چکلیست برنامه ریزی رسانه، در گام اول خودتان به طور ضمنی بازار و اطرافتان را بررسی کنید، یک تصمیم گیری ضمنی انجام دهید و سپس در صورت نیاز به یک مشاور تبلیغاتی یا بازاریابی مراجعه کنید.

اصول ریبرندینگ و اشتباهات هنگام اجرای آن

مریم صمدی 1395/1/20 23:29

اگر می‌خواهید برندسازی مجدد انجام دهید و به دنبال اصول اساسی که باید در نظر بگیرید هستید، در ابتدا باید سه مرحله اساسی زیر را از سر بگذرانید (مراحل برندسازی مجدد)  و سپس به قسمت اشتباهات رایج  اجرا مراجعه کنید، تا مبادا خودتان مرتکب این اشتباهات شوید.


برندسازی مجدد

مریم صمدی 1395/1/20 23:13
برندسازی مجدد در واقع ایجاد یک نگاه و احساس جدید به برند در مورد یک محصول خاص است که به منظور متمایز کزدن محصول از محصولات رقبا صورت می گیرد. برندسازی مجدد ممکن است شامل تغییر نام، لوگو جدیدیا بسته بندی یا استفاده از روشهای بازاریابی جدید مطابق با آخرین یافته های صنعت مورد نظر باشد. هدف برندسازی مجدد این است که با استفاده از تغییر علائم تجاری و ... تلاش می کند که برند را در نظر مشتریان مدرن تر و مطابق تر با نیازهای مشتریان جلوه دهد و  بدین وسیله بر ادراک و توجهات مشتری در مورد محصول یا خدمات اثر بهتری بگذارد. بطور خلاصه برندسازی مجدد تغییر تصویر سازمانی یک شرکت یا سازمان است.

پرسشنامه هویت برند

مریم صمدی 1395/1/20 23:11

یک هویت برند ایجاد کنید: 20 سوالی که باید قبل از شروع بپرسید.

این سوالات باعث می شود هویت برند بطور واضحتری شکل بگیرد و موجب می شوند شما از مزایایی بصورت غیر مستقیم بهره ببرید از جمله:

  • ایجاد اعتماد و اطمینان در مشتریان
  • صرفه جویی در زمان و تلاش
  • ارائه بهتر، رشد بیشتر

برای اینکه رسیدن به این مزایا و درک روشن نسبت به هویت برند را برایتان ساده تر کنیم، در این مقاله اساسی ترین سوالهایی که باید از خود بپرسید به طور خلاصه آورده شده است و این سوالات در چهار حوزه ی کسب و کار، پروژه، مشتریان و هویت پرسیده شده است.