بهترین ایده خلاقانه تبلیغاتی دندانپزشکی

بهترین ایده خلاقانه تبلیغاتی دندانپزشکی

اگر از شما پرسیده شود در زمینه دانپزشکی چه خلاقیت خلاقانه ای دیده اید، شاید کمی به فکر بروید و خلاقیتی به ذهنتان نرسد و اما تبلیغی که در این پست به آن اشاره می شود حتما شما را به فکر می برد.

بیشترین تبلیغات خلاقانه ای که در زمینه پزشکی و دندانپزشکی دیده شده، بیلبوردها و بروشورها و یا نهایتا شریک تجاری برای پیشنهاد زبانی به مشتریان است، اما مثلا در زمینه دندانپزشکی آیا تا به حال کسی را به فکر فروبرده اید.

تبلیغ ذیل تبلیغی جهت بیمه دندانپزشکی است و بدین جهت حس شکسته شدن دندان و هزینه های سرسام آور آن با یک تصویر ذهنی به شما یادآوری می شود.

در این زمینه از بولینگ برای نشان دادن دندان و اصابت هر چیزی و شکستن آن استفاده شده است.

 

در این تبلیغ خلاقانه با استفاده از بازی بولینگ به تک تک مخاطبان در مورد کاشت دندان و هزینه های بالای آن هشدار می دهد تا بیمه ی ایمپلنت (کاشت دندان) را تبلیغ کند.

این تبلیغ یک یکی از اثرگذارترین تبلیغاتی است که بیمه انجام داده است و دلیل عمده آن چریکی بودن نوع تبلیغ است. چون زمانی که توپ بولینگ را به سمت موانع پرتاب می کنید، (موانعی که استعاره از دندان  دارند) حس کنده شدن دندان را حس می کنید، در همین زمان کلمه ایمپلت یا کاشت دندان و نیز بیمه آن هم به کوشتان می خورد، که این دقیقا همان خواسته این تبلیغ است.

از این ایده چه ایده ی دیگری به ذهن شما آمد؟

از اینکه ایده های خود را با ما در میان می گذارید کمال تشکر را داریم.

نظرات

ارسال پاسخ