SEO

سئو و رسانه های اجتماعی-5 چیزی که باید بدانید

مریم صمدی 1395/1/28 14:41

 

حالا چرا SEO جدید بر پایه رسانه های اجتماعی است؟ و چگونه بازاریابان دیگر رسانه های اجتماعی را در استراتژی های SEO شان می گنجانند؟ بنده این موضوع را از منابع مختلف جستجو کردم و پنج موضوع اصلی را شناسایی کردم که هر بازاریاب باید درمورد اینکه چگونه رسانه های اجتماعی بر SEO تاثیر می گذارد، بداند.

 

سئو و رسانه های اجتماعی

مریم صمدی 1395/1/28 13:51

اخیرا یک اینفوگرافیک کاملا جذاب در زمینه توضیح احوالات SEO توسط Quicksprout منتشر شده است که نشان می دهد این حوزه چگونه در سالهای اخیر  با توجه به تغییرات الگوریتم گوگل تغییر کرده است و در آن محتوا به عنوان پادشاه ظهور کرده است. اما Google و Bing در این رابطه چه گفته اند و الگوریتمهای جستجوی آنها بر چه اساسی است؟


اهمیت تگ در سئو

مریم صمدی 1395/1/28 13:50
تگ عنوان صفحه بیانگر توضیح دقیق و کوتاه محتوای صفحه جاری باید باشد و برای هردوی کاربران و موتورهای جستجو بسیار حائز اهمیت است. توضیحات و توصیه هایی که در ادامه آمده است را برای بهبود این فاکتور مهم مدنظر قرار دهید.طراحی سایت برمبنای سئو

مریم صمدی 1395/1/28 13:49
همواره محدودیت هایی در بررسی وب و درک محتوا برای موتورهای جستجو وجود داشته است. یک صفحه از سایت همیشه در دید یک موتور جستجو متفاوت تر از آنچه در نظر شما یا من است، می باشد. در این قسمت بیشتر به جنبه های فنی طراحی سایت بگونه ای پرداخته شده است که از دید هر دوی کاربر و موتور جستجو خوب بنظر بیاید. 

اهمیت سئو

مریم صمدی 1395/1/28 13:49

چرا بازاریابی اینترنتی و بهینه سازی موتورهای جستجو مهم است؟ مهمترین بخش از سئو اعمال بهینه سازی هایی است که سایت شما هم برای کاربران و هم برای موتورهای جستجو قابل درک باشد. اگرچه موتورهای جستجو بسیار پیچیده هستند، ولی همچنان مانند کاربر نمی توانند یک صفحه را ببینند و بفهمند. سئو به موتورهای جستجو کمک میکند که بفهمند هر صفحه ای در چه زمینه و با چه موضوعی است.


تعامل کاربران با موتورهای جستجو

مریم صمدی 1395/1/28 13:49
یکی از مهمترین المان ها برای ساختن یک استراتژی بازاریابی آنلاین درباره سئو یکدلی با مخاطبان است. وقتی که فهمیدید بازار هدفتان به دنبال چیست، شما به سادگی و موثر می توانید آنها را بدست آورید.

مجموعه آموزش مقدماتی سئو

مریم صمدی 1395/1/28 13:48

آیا نیاز دارید توانایی های خود را در زمینه سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو افزایش دهید؟ آیا صاحب سایت هستید و می خواهید سایت خود و یا مشتریانتان را در رده بندی موتورهای جستجو بالا بیاورید؟ بنابراین مجموعه آموزش مقدماتی سئو را از دست ندهید.


سئو سایت – بهینه سازی تگ های alt و title تصاویر

مریم صمدی 1395/1/28 13:47
شما به مقالات خود تصویر اضافه می کنید تا مردم متنتان را بخوانند. تصاویری که بدرستی انتخاب شوند میتوانند به صفحه شما قدرت ببخشند. همواره باید برای این تصاویر تگ alt و title را پر کنید: تگهای alt و title به موتورهای جستجو کمک می کنند تصویرتان را بفهمند و رده بندی سایت را بهبود ببخشند. در این مقاله در باره alt و title صحبت می کنم و اینکه چرا باید آنها را بهینه کنیم.

سئو سایت با ابزار وب مسترز گوگل

مریم صمدی 1395/1/28 13:46
ابزار وب مسترز گوگل امروزه قطعا مهمترین ابزار برای ارتقاء سئو سایت است. رایگان است، سرویس گوگل است، و اطلاعات مفیدی در باره وب سایتتان به شما می دهد. اگر صاحب سایت هستید و از این ابزار استفاده نمیکنید بدانید اطلاعات بسیار و مهمی در رابطه با سایتتان و بهینگی آن را از دست داده اید.

Adwords یا SEO کدام بهترند؟

مریم صمدی 1395/1/28 13:46
Adwords و SEO هردو از مهمترین ابزارهای بازاریابی موتورهای جستجو (Search Engine Marketing SEM) هستند. تفاوت ها و شباهتهایی با هم دارند و بسته به شرایط کسب وکار و اهداف بازاریابی باید از هردو همزمان یا به صورت جداگانه استفاده کنید.

سئو و نحوه نوشتن محتوای سازگار

مریم صمدی 1395/1/28 13:46
چگونه محتوایی مناسب بنویسیم که منجر به بهبود سئو (SEO) سایت شده و هم موتورهای جستجو آنرا بپسندند و هم بازدیدکنندگان؟ 10 نکته مهم در این زمینه که به رده بندی سایت در نتایج جستجو کمک می کند چیست؟

چگونه با موتورهای جستجو دوست شویم؟

مریم صمدی 1395/1/28 13:45
وقتی به موضوع فکر کنیم در خواهیم یافت بین بازاریابان و موتورهای جستجو همواره روابط دوستی و نفرت وجود دارد. همواره کسب و کارها راهبردهای جستجو را برای بهبود نتایجشان در موتورهای جستجو تغییر میدهند.

سئو برون سایتی و تاثیر آن بر رده بندی سایت - قسمت دوم

مریم صمدی 1395/1/28 13:45
سئو برون سايتي عبارت است از روشهايي (غير از طراحي و تغيير خود سايت) كه منجر به بهبود رتبه سايت در نتايج جستجو مي شود. بسياري از سئو برون سايتي تحت عنوان لينك سازي ياد مي كنند ولي بايد بدانيد لينك سازي تنها قسمتي از اين مجموعه روش ها است.