فروشگاه

چک لیست برنامه ریزی رسانه

ایده بانک
برای رسیدن به یک برنامه ریزی رسانه که قابلیت اجرا داشته باشد به چه چیزهایی نیازمندیم؟ بدین منظور یک چک لیست کامل که در این زمینه از ابتدا تا پایان شما را راهنمایی کند، در زیر ارائه می گردد که امیدواریم به کلیه ی راهنمایی هایی که در آن شده توجه و بدین وسیله یک برنامه رسانه تهیه و آن را بطور صحیح اجرا بفرمایید. به خاطر داشته باشید که مفهوم چک لیست یعنی تمام نقاطی که برای یک موضوع باید چک شود لیست می شوند تا چیزی از قلم نیفتد.

برنامه ریزی رسانه- راهنمایی گام به گام

ایده بانک
از این راهنمای گام به گام برای برنامه ریزی کمپین رسانه ای تان استفاده کنید تا تفاوت آن را با کمپینهایی که قبلا ایجاد می کرده اید متوجه شوید. بسیاری از کمپینهای دیجیتال به علت برنامه ریزی ناکافی یا ناکارآمد با شکست مواجه می شوند، بنابراین کمی وقت صرف کنید و به همراه تیمتان جوابهای سنجیده ای به سوالاتی که در این فرم وجود دارد، تهیه کنید. همیشه در ابتدا بر اهداف کمپینتان تمرکز کنید تا بدین وسیله بتوانید بهترین بستری که مدنظرتان است را رقم بزنید.

فرم برنامه ریزی بازاریابی دیجیتال

ایده بانک
به کمک این فرم می آموزید که چگونه یک برنامه بازاریابی اینترنتی/ دیجیتال ساده اما اثر بخش بسازید که هم توجه جلب کند، هم معتبر باشد و هم به بازاریابی آنلاینتان کمک کند. این فرم به همراه یک پیوست که شامل راهنمایی و دستورالعمل مرحله به مرحله است در 10 صفحه تقدیم حضورتان می گردد.

خرید فرم تحقیق آگاهی از برند Brand Awareness

ایده بانک
اگر شما هم جزء آن دسته افرادی هستید که آگاهی از برند یا brand awareness برایتان مهم است یا می خواهید میزان آگاهی برند خودتان را در بین مردم و خصوصا مشتریانتان تحقیق کنید، تا متوجه شوید چقدر برندتان در بین مصرف کنندگان مشهور است و اصلا آیا مشهور است یا نه؟

15 روش تسريع بهبود رتبه بندي در گوگل

ایده بانک
به عنوان يك مبتدي بايد بدانيد هيچ روش جادويي براي بهبود رتبه سايت در نتايج جستجوي گوگل، ياهو، بينگ و ... نيست. موتورهاي جستجو توسط الگوريتم هاي پيچيده اي عمل مي كنند و ما بايد روشهايي براي متقاعد كردن آنها كه سايتمان را در ابتدا نشان دهند پيدا كنيم. راهنماي ما شامل نكاتي است كه نتيجه خواهند داد. روشي كه توضيح مي دهم را چند سالي است روي برخي سايت ها آزمايش كرده ام و به نتايج خوبي رسيده ايم. نكات زير يك چارچوب محكم 100% تست شده را ارائه مي دهد. 1- عناوين صفحات و توضيحات 2- ساختار لينك ثابت 3- راهنماي مسير سايت (Breadcrumb) 4- لينك هاي داخلي 5- فرمت متن و استفاده از H1, H2, H3 6- صفحه 404 7- بهينه سازي تصاوير 8- سرعت صفحات 9- سرویس تالیف گوگل 10- طراحی مناسب موبایل 11- نقشه سایت 12- محتوا و تنها محتوا 13- محتوای تازه 14- لینکهای خارجی را بررسی کنید 15- همه مطالب گفته شده را انجام دادم، حالا چه کنم؟