تولید محتوا

تولید محتوا

 

از صفر تا صد آموزش و اجرا تخصصی

تولید محتوا / محتوا سازی تخصصی / نوشتن متون تبلیغاتی / تبلیغ نویسی حرفه ای را از چه مراکزی بخواهیم... تمایز ایده بانک با سایرین در چیست؟

محتوای حرفه ای رمز جذب و کسب اعتماد پنهان مشتری است ...

فراموش نکنید در عصر محتوا زندگی می کنید، تاریخ انقضای بازاریابی و فروش مستقیم گذشته است ...

محصولات و خدمات خود را از طریق محتوای حرفه ای معرفی کنید ...

با مشتری از راه درستش وارد معامله شوید ...

بدون تولید محتوای موثر کسب و کار شما پنهان است، آن را درست معرفی کنید ...

می دانید علم و فنون تبلیغ نویسی حرفه ای از مهم ترین روش هایی است که باید یاد بگیرید ...

تولید محتوا پایان کار نیست ، تازه شروع بازاریابی محتوا ست ...

تمام موارد بالا از رموز موفقیت بسیاری از کسب و کارها و ناکارامد شدن برخی دیگر است ، اگر کسب و کار شما هم رو به افول است و از پیشرفت ناگهانی برخی رقبا در تعجب هستید، وقت آن رسیده که متود خود را تغییر یا بروز رسانی کنید ...

برای ورود موفق به بحث تولید محتوا و بازاریابی محتوا چه قدمهایی باید بردارید ...

تولید محتوا برای سایت

امروزه اکثر کسب و کارها وب سایت دارند، چرا که مشتریان زیادی در وب در حال جستجوی آنها و خدمات و محصولات شان می باشند، اما داشتن وب سایت فقط شروع راه در عرصه راه اندازی کسب و کار اینترنتی است، و یک وب سایت بدون محتوا کاملا از دید پنهان است و بود و نبودش فرقی ندارد... پس با تولید محتوا آن هم محتوای با کیفیت سوخت جت کسب و کار اینترنتی خود را فراهم کنید.

برای تولید محتوا دو راه وجود دارد :

شرکتها می توانند تولید محتوای اصولی را یاد بگیرند و این کار را خودشان انجام دهند و یا می توانند این کار را برون سپاری کنند و از خدمات شرکت های تولید محتوا استفاده کنند ، شما جزء کدام گروه هستید، مهم این است که کار خود را از همین امروز آغاز کنید، ما در این مسیر کنار شما هستیم. شما به کدامیک از خدمات زیر نیاز دارد :

آموزش-تولید-محتوا-برای-سایت سفارش-تولید-محتوا-برای-سایت

تبلیغ نویسی حرفه ای

بهترین راه برای بازاریابی کسب و کارتان استفاده از متون و محتواهای تبلیغاتی حرفه ای است، شاید اولین باری باشد که با عبارت تبلیغ نویسی حرفه ای آشنا می شوید، اما به شما اطمینان می دهیم مهم ترین کاری که باید انجام دهید یادگیری نوشتن چنین محتواهایی است و علاوه بر آن تولید محتواهای تبلیغاتی گام بعدی است که باید بردارید.

آموزش-تبلیغ-نویسی-حرفه-ای سفارش-تبلیغ-نویسی-حرفه-ای

تولید محتوای آموزشی

گاهی برای کسب اعتماد مشتری بایستی برخی نیازهای وی را برطرف کنید، تا کم کم اعتماد او را کسب کنید، بهترین راه ایجاد این اعتماد تولید محتوای آموزشی است. برای مثال اگر خدمات خاصی ارائه می دهید، مقداری از آن را آموزش دهید، همان کاری که ما در وب سایت خود انجام داده ایم. اگر محصول خاصی را می فروشید، در صفحات محصول در مورد نحوه کار با آن و خصوصیات خاص آن آموزش دهید. امروزه در جهان برای مشتری اهمیت زیادی قائل می شوند، شما هم این کار را انجام دهید.

آموزش-تولید-محتوای-آموزشی سفارش-تولید-محتوای-آموزشی

تولید محتوای گرافیکی / اینفوگرافیک

تولید محتواهای گرافیکی یا اینفو گرافیکها خصوصا در رسانه های اجتماعی جهت جلب توجه مخاطبان می شود. افراد در فضای مجازی وقت زیادی را به خواندن اختصاص نمی دهند، بنابراین استفاده از تصاویر جذاب یا آوردن اطلاعات در قالب اینفوگرافیک، پست های شما را مخاطب پسند تر و جذاب تر می نماید.

در این زمینه می توانید روی کمک ما حساب کنید ...

چگونه-اینفوگرافیک-بسازیم سفارش-طراحی-اینفوگرافیک

تولید محتوای رسانه های اجتماعی

درحال حاضر فعالیت افراد در رسانه های اجتماعی خیلی زیاد است، و شما باید حتما از این فرصت استفاده کنید. برای مثال دو رسانه خیلی فعال در ایران عبارتند از تلگرام و اینستاگرام و در این زمینه نه تنها باید بطور وسیعی فعالیت کنید، بلکه باید به درستی به تولید محتوا بپردازید :

برندینگ-در-شبکه-های-اجتماعی

سئو سایت

علاوه بر تولید محتوا، می توانید از خدمات بهبود رتبه در صفحات اول موتورهای جستجو و قرار گرفتن در صفحه گوگل نیز استفاده کنید، برای این منظور هم می توانید از آموزش های سئو و هم از خدمات سئو ایده بانک استفاده کنید.

آموزش-رایگان-سئو

در ایده بانک شما می توانید از خدمات مشاوره ای ما استفاده کنید، برای این کار فقط کافیست فرم مشاوره تولید محتوا را تکمیل کرده، تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

نظرات

ارسال پاسخ