درباره ایده بانک

تیم ما خلاقیت و دانش را به عنوان اولین ابزار توشه خود ساخته و سعی کرده دانش خود را به همراه خلاقیت به شما دوست عزیز ارائه کند.

ایده بانک مجموعه از ایده های ارزشمند و خلاق جهت راهنمایی شما در زمینه کسب و کار است. ایده بانک با گردهم آوردن متخصصین و اساتید در زمینه های مختلف منبعی ارزشمند جهت موفقیت را فراهم آورده است. خدمات سایت عبارتند از:

مروری بر ایام

زمانی که سایت اول خود را با نام http://marketingcangrow.com راه اندازی کردیم تنها قصد داشتیم با ایجاد یک سایت علمی در زمینه بازاریابی - تبلیغات و برندینگ و SEO و طراحی وب سایت دانش روز دنیا را از طریق جدیدترین و معتبرترین سایت های علمی خارجی جهان به گوش مخاطبینی که به این علم نیاز دارند برسانیم.

روزها و خلاصه سال گذشت و دفتر سایت marketingcangrow.com پر شد از اطلاعات مفیدی که هنوز هم برای خود ما حکم مرجع و دایره المعارف را دارد.

با توجه به این که در حرفه اصلی خود، هر روز نیاز به جستجوی خلاقیت در زمینه تبلیغات و بازاریابی داشته ایم و آنها را تنها از منابع خارجی جستجو می کردیم، برآن شدیم تا یک سایت ایرانی جهت ارائه انواع خلاقیت در زمینه بازاریابی - تبلیغات و طراحی ایجاد نماییم و نام آن را ایده بانک گذاشتیم. سایتی که هدف آن ارائه ایده های خلاقانه در زمینه های مختلف بازاریابی و تبلیغات بود.

حتی اگر همین الان نیاز به ایده ای در زمینه تبلیغات - بسته بندی - روشهای بازاریابی خصوصا بازاریابی چریکی دارید فقط کافیست یک درخواست ایده ثبت کنید.

با ایجاد سایت ایده بانک دو محور مهارت های من (آموزش مهارت ها و ایجاد مقالات علمی بازاریابی و تبلیغات) و ایده بانک (بانک ایده های خلاقانه) به عنوان محورهای اصلی بارگذاری شدند. و اما بازهم ذهن ما به صدا در آمد و گفتیم اپر بازدیدکنندگان ما طراحان و کارفرمایانی هستند که نیاز به ایده دارند، چرا این جمع مجازی را هدفمند دور هم جمع نکنیم؟ و اینجا بود که طراح آنلاین شکل گرفت که اولین و تنها جامعه مجازی مخصوص طراحان، گرافیست هاو کارفرمایان است.

طراح آنلاین
  • بانکی از ایده های جدید

  • آموزش تبلیغات و بازاریابی

  • آموزش طراحی سایت و سئو

  • آموزش برندینگ

  • آموزش فروش

  • خدمات مشاوره در زمینه های مذکور

  • برگزاری جشنواره های طرح سوال

  • ایده پرداز و مجری انحصاری بخش طراح من