افزایش ترافیک وب سایت

افزایش ترافیک وب سایت

نسخه تضمینی برای افزایش ترافیک کسب و کار اینترنتی

یاد بگیرید که چگونه بدون پرداخت به گوگل یا سایر تبلیغات اینترنتی می توانید بازدیدکنندگان زیادی را به وب سایت و درنتیجه خریداران زیادی را برای کسب و کار اینترنتی خود جذب کنید

آیا شما وبلاگ، وب سایت، فروشگاه آنلاین یا وب سایت راه اندازی کرده اید، اما هیچ صدایی نمی شنوید؟ آیا حس می کنید کسب و کار اینترنتی شما رونق ندارد؟ آیا از اینکه هیچ کلیک، هیچ کامنت یا ترافیک معناداری ندارید گله مند یا ناراضی هستید؟

آیا کتابهای الکترونیکی که خودتان ایجاد کرده اید، راهنماها، آموزش های آنلاین تان دانلود نشده اند و یا هیچ درآمدی از فروش آنلاین تان نداشته اید؟

آیا هنوز رویای درآمد آنچنانی از راه اینترنت، راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی موفق و پر درآمد و در نتیجه سفرهای خارجی را در ذهنتان نگه داشته اید؟

شاید برایتان پیش آمده باشد که از این همه شب بیداری، دیر خوابیدن ها و زمان های شبانه ای که برای نوشتن و به اشتراک گذاشتن، صرف کرده ایدپشیمان شده اید، و با خود فکر می کنید هنوز زمان رها کردن کار روزانه و فول تایمتان نیست.

اما سوال مهم این است که آیا باید از ادامه این کار و رها کردن رویایتان دست بردارید.

ساختن یک کسب و کار آنلاین از طرح های "پولدار شدن سریع" نیست، بلکه این نوع کسب درآمد به کسب و کارهای جدی تبدیل شده اند، در حالیکه چند سال پیش شاید به عنوان فعالیتی برای تازه کارها دیده می شد. افراد زیادی هستند که امروزه برای کسب درآمد آنلاین جدی هستند.

افراد زیادی حتی در کشور خودمان ایران درآمدهای بالایی از این راه کسب می کنند، برای مثال به درآمد دیجی کالا توجه کنید...

اما سوال مهم : شما از کجا شروع کنید؟ شما به ترافیک نیاز دارید. شما باید ترافیک زیادی را به خیابان کسب و کار اینترنتی خود هدایت کنید...

اگر به کسب و کارهای فیزیکی دقت کنید، آنها نیاز به ترافیک حضوری مردم دارند، و در نهایت هرچه ترافیک کسانیکه از نزدیک مغازه آنها رد می شوند بیشتر باشد، درآمد بیشتری خواهند داشت.

شما به ترافیک وب نیاز دارید.

اما .... چگونه برای کسب و کار اینترنتی خود ترافیک زیادی بدست آورید؟

ترافیک-وب-رسانه-اجتماعی

ساختن ترافیک هم می تواند آهسته اتفاق بیفتد و هم می تواند به سرعت رشد کند، البته اگر خوش شانس باشید و یک سری کارهای لازم را انجام دهید. گرفتن ترافیک از سوی موتور جستجوی گوگل زمان زیادی می برد، درحالکه گرفتن ترافیک از رسانه های اجتماعی می تواند ترافیک ویروسی را برای شما تولید کند، البته اگر شما دکمه های احساسی درستی را تحت تاثیر قرار دهید.

جذب رشته ای از بازدیدکنندگان خوب برای وب سایت شما یک ماجراجویی است و یک شبه نمی توان به آن رسید. رسیدن به این وضعیت زمان می برد و صحبت از چندسال ماجراجویی است.

  • ترافیک طبیعی از موتورهای جستجو که حاصل داشتن رتبه خوب در برخی جستجوهای گوگل می باشد.
  • ترافیک حاصل از فالورها و شبکه های رسانه های اجتماعی شما
  • ترافیک بازگشتی از سوی افرادی که به وب سایت یا وبلاگ شما لینک داده اند...

در نهایت هدف اصلی شما باید "تبدیل ترافیک طبیعی یا پرداختی"  که به وب سایت شما می آید و "تبدیل آن به ترافیک متعلق به خود" باشد.

برای این کار می توانید از لیست ایمیل خود استفاده کنید،  و بدین منظور با ارسال ایمیل هایی شامل "دعوت به عمل" از جمله شرکت در یک وبینار، دانلود کتاب الکترونیکی ، یا ثبتنام و یا اشتراک برای دریافت محتواهای خاص و پیشرفته، این تبدیل را انجام دهید.

بصورت کلی شما برای دریافت ترافیک یا باید پول پرداخت کنید، یا آن را بدست آورید.

ترافیک-وب

برای مثال با استفاده از لیست ایمیل خو می توانید به مشتریان خود "هر زمان که می خواهید" ، و نه به خاطر وجود الگوریتم های گوگل و فیسبوک دسترسی پیدا کنید. این استراتژی را به خاطر داشته باشید و آن را خصوصا در مواقع خطر به کار ببرید.

اصلا اهمیتی ندارد که شما یک وب سایت کوچک یا یک برند بزرگ باشید. پول همیشه در لیست ایمیل شماست.

در این مقاله به ایده ها، استراتژی ها و تاکتیک هایی در زمینه رسانه های اجتماعی، موتورهای جستجو، ایمیل، سرمایه گذاری های مشترک و ... می پردازیم تا در نهایت منجر به جذب ترافیک به وب سایت، وبلاگ یا فروشگاه آنلاین شما شود و بتوانید ترافیک مخصوص خود را بدست آورید.

در اینجا 7 استراتژی مختلف برای جذب ترافیک معرفی می کنیم، که جزء مهم ترین ها هستند، البته شما مجبور نیستید که تک تک این موارد را اجرا کنید، بلکه بسته به کسب و کار خود روش های مناسب را انتخاب کنید.

رسانه های اجتماعی

رسانه-های-اجتماعی

رسانه های اجتماعی می توانند ترافیک جهانی را از هر گوشه ای از جهان جذب کنند و استفاده درست از رسانه های اجتماعی یکی از بهترین راه ها برای جذب سریع ترافیک است، البته اگر بدانید چطور؟ در ادامه به شما نکاتی را در مورد رسانه ها و شبکه های اجتماعی عمده می دهیم، که برخی از آنها ممکن است واقعا شما را سورپرایز کند.

موتورهای جستجو

موتورهای-جستجو

موتورهای جستجو به خاطر اینکه زمان زیادی برای ساختن ترافیک می برند،  اغلب نادیده گرفته می شوند، اما حقیقت این است که با مرور زمان می تواند براحتی منبعی برای تامین 50% از بازدیدکنندگان شما باشد و وظیفه ماست تا به شما یادآوری کنیم که از همین امروز در این زمینه تلاش کنید و از طرفی تحقیقات نشان می دهد که بیشتر سایت ها در نسبت جذب ترافیک موتورهای جستجو و ترافیک حاصل از رسانه های اجتماعی 300% بهتر عمل می کنند.

ایمیل

بازاریابی-ایمیلی

ایمیل ممکن است به اندازه رسانه های اجتماعی جدید و و مهیج نباشد، اما ساختن یک لیست ایمیل که بازدیدکنندگان را به سایت شما و جایی که شما می خواهید بیاورد، در حالیکه شما هیچ پولی بابت تبلیغات در گوگل و فیسبوک نداده اید واقعا مهیج خواهد بود :

مشارکت و همکاری

چیزی که بسیار مهم است این است که بدانید وب اجتماعی به شما اجازه می دهد تا با دیگر وبلاگ نویسان و کسب و کارها کار کنید تا به مشتریان یکدیگر دسترسی پیدا کنید. این مشارکت یا روابط همکاری بازاریابی شما را تقویت یا چند برابر قوی تر می کند.

مشارکت-همکاری

و کافی است بدانید که شما مجبور نیستید همه این کارها را به تنهایی انجام دهید.

بازاریابی محتوا

بازاریابی-محتوا

بازاریابی محتوا مربوط به جذب  ترافیک است تا تعقیب آن. برای موتورهای جستجو ننویسید، بلکه برای کاربران مورد نظرتان ارزش ایجاد کنید، محتوای سودمند، محتوایی است که برای کاربران کاری انجام دهد، به سوال آنها پاسخ دهد، مشکلی را حل کند و یا بطور کلی در راستای بهبود وضعیت کاربران باشد.

موبایل

بازاریابی-موبایلی

فراموش نکنید که افراد زیادی در حال حاضر در حال خواندن، خرید کردن و به اشتراک گذاری در موبایل هستند. در این مقاله به مهم ترین نکات برای رشد و نگهداری ترافیک وب از طریق دستگاه های موبایل اشاره می کنیم.

اثبات اجتماعی

اثبات-اجتماعی

اثبات اجتماعی رسانه ای امر جدیدی نیست، اما گاهی فراموش می شود. این موضوع فاکتور قدرتمندی در به اشتراک گذاری بیشتر و در نتیجه تولید ترافیک است.

برای آموزش هر یک از هفت مورد نامبرده، حتما به لینک های مربوطه در همین مقاله مراجعه کنید، و یا جهت دریافت فایل pdf آموزشها کافیست از طریق فرم زیر به ما اطلاع دهید، آموزش مربوطه در کمترین زمان در inbox ایمیل شما خواهد بود.

در قسمت مهارت های من در سایت ایده بانک هدف ما توسعه کسب و کار اینترنتی شماست، اگر به سوال شما در این بخش پاسخ داده نشده، فقط کافیست سوالتان را در قسمت نظرات وارد کنید، در اولین فرصت پاسخ شما را می دهیم.

 

منبع :

http://www.jeffbullas.com/

 

نظرات

ارسال پاسخ