کمپین تبلیغاتی

ایده خلاقانه تبلیغاتی-فرهنگسازی کلامی

مریم صمدی 1395/6/13 20:35

اگر می خواهید فرهنگسازی کنید یا یک موضوع خاص فرهنگی را تبلیغ کنید، و به دنبال ایده خلاقانه می گردید بهتر است این ایده خلاقانه فرهنگسازی را دنبال کنید. ایده خلاقانه فرهنگسازی که در این مقاله به آن پرداخته می شود مربوط به فرهنگسازی کلامی می باشد.

ایده خلاقانه تبلیغاتی-بازاریابی چریکی کوکاکولا-تبلیغ بطری جدید

مریم صمدی 1395/4/31 19:13

کوکاکولا با تولید بطری های جدیدش که به راحت تر در دست می مانند و حالت چسبندگی بهتری دارند، بازاریابی چریکی راه انداخت و با ایده خلاقانه چسبنده بودن بیلبورد، تبلیغ خلاقانه خود را به راه انداخت و نتیجه این کمپین تبلیغاتی افزایش آگاهی برند بود.

کمپین بازاریابی خلاق-بازاریابی چریکی-بیمه ماشین

مریم صمدی 1395/4/27 21:21

داستان و ایده خلاقانه این کمپین تبلیغاتی خلاق، مربوط به یک شرکت بیمه است، که قصد دارد بطور خاص بیمه ماشین هایش را تبلیغ کند و از این طریق به افزایش فروش برسد و در عین حال قصد دارد هزینه کمی در این زمینه خرج کند.

ایده کمپین تبلیغاتی خلاق-خط پر سرعت-فولکس-بازاریابی چریکی

مریم صمدی 1395/4/26 15:03

یک ایده خلاقانه برای کسب و کار شما، یا یک بازاریابی چریکی برای ارتقاء برند شما حتما نباید شامل محصول یا خدمات شما باشد، بلکه می تواند فقط یک فرهنگسازی باشد و ارتقاء برند شما را باعث گردد.

کمپین تبلیغاتی خلاقانه-بازاریابی چریکی فولکس-پلکان موزیکال

مریم صمدی 1395/4/26 14:52

همیشه برای تهیه کمپین تبلیغاتی خلاقانه نیازی نیست لزوما از خود محصول استفاده کنید یا ساز و کار خود خدمت را نشان دهید، گاهی می توانید فقط فرهنگسازی کنید، فرهنگ سازی مساله ای که در جامعه شما با مشکل مواجه شده است. الته برای فرهنگسازی سعی کنید خلاق باشد و خصوصا از بازاریابی چریکی استفاده کنید.

کمپین خلاقانه تبلیغاتی ویدئویی انرژی طبیعی

مریم صمدی 1395/4/17 16:23

کمپین تبلیغاتی که در این ویدئو مشاهده می کنید، تبلیغی است که حتی نحوه استفاده از انرژی طبیعی در آن بسیار متفاوت است. برند tropicana برای اینکه هویت برند خود را به عنوان یک برند طبیعی معرفی کند، از پرتقال برای تولید برق تابلوی تبلیغاتی اش استفاده کرده است. 

کمپین تبلیغاتی خلاقانه-مترو استرالیا

مریم صمدی 1395/4/16 19:06

مشهورترین کمپین تبلیغاتی خلاقانه که در استرالیا صورت گرفت، تبلیغات شرکت مترو این کشور بوده که در زمینه تبلیغ و ترویج امنیت خطوط ریلی و مترو صورت گرفته، خلاقیت این کمپین در حدی بود که ویدئو انیمیشنی آن بصورت ویروسی پخش شد،

کمپین تبلیغاتی کوکاکولا برای نابینایان

مریم صمدی 1395/1/28 13:47

پس از آنکه کمپین "اشتراک گذاری کوکاکولا" برای اولین بار و با حدود 1000 نام انجام شد، این کمپین در 80 کشور دیگر در سرتاسر جهان نیز اجرا شد و اخیرا در بریتانیا و آمریکا نامهای بیشتر دیگری برای استفاده بر روی بطریها استفاده شده است.

اخیرا یک آژانس تبلیغاتی مکزیکی بنام Anomino که با کمپانی کوکاکولا کار می کرد، متوجه شد که کمپین قبلی افرادی که نمی توانستند نامشان را روی بطری ببینند، یعنی نابینایان را شامل نمی شد.

کمپین تبلیغاتی اشتراک گذاری کوکا کولا

مریم صمدی 1395/1/28 13:47
شاید شما هم نام کمپین " اشتراک گذاری کوکا کولا" و "یا "share a coke" به گوشتان خورده باشد و یا ویدئوهایی در این زمینه دیده باشید. حالا سوال این است که این کمپین برای چه بوجود آمد، چگونه فراگیر شد و یا سوالاتی از این قبیل. بدین منظور می توانید پاسخها را در ادامه مطلب دنبال کنید...