کمپین بازاریابی

انتخاب رسانه تبلیغاتی

مریم صمدی 1395/1/28 13:50
زمانیکه می خواهید تبلیغات انجام دهید، یک کار مهم انتخاب رسانه هایی است که می توانید از آنها برای تبلیغات استفاده کنید. برای تبلیغات حداقل 7 الی 8 دسته رسانه وجود دارد که هر یک از این دسته ها خود شامل انواع رسانه می باشند. اما چگونه برای بودجه تبلیغاتی خود رسانه هایی انتخاب کنیم که بهترین عملکرد را نسبت به هزینه مان بدست آوریم. در ادامه مطلب به چگونگی انتخاب موثر رسانه می پردازیم.

10 باید برای یک کمپین موفق بازاریابی ویدئویی

مریم صمدی 1395/1/28 13:45
آیا شما برا ی شروع کمپین بازاریابی  ویدئویی خود کنجکاو و علاقمند هستید اما دقیقا نمی دانید که چه چیزی دقیقا نیاز است و چه چیزی نیست؟ در ادامه عناصر اساسی معرفی می شوند که می توانید زمانیکه یک استراتژی بازاریابی موثر ایجاد کردید، آنها را بکار ببرید:

كمپين هاي بازاريابي ايميلي موفق

مریم صمدی 1395/1/20 23:31

بازاريابي ايميلي كمپيني ساده و كم هزينه و مناسب است كه به صاحبين تجارت اجازه مي دهد مشتريانشان ( و يا ديگران) را از اخبار و پيشرفت هاي خود مطلع و بروز نگه دارند. با افزايش تعداد شركت هايي كه از اين روش استفاده مي كنند، مهم است اصول صحيح و نكات مربوطه را جهت حداكثر كردن تاثير كمپين و موفقيت آن دانست و فرا آموخت. 

6 گام ایجاد یک کمپین بازاریابی موفق

مریم صمدی 1395/1/7 11:13

خواه کمپین بازاریابی شما کوچک و خواه بزرگ باشد، همه کمپینهای بازاریابی موفق باید یک مسیر مشابه را طی کنند. هیچگاه فکر نکنید که کمپین در یک اتفاق و رویداد وسیع رخ می دهد: گروهی از ایمیلها که شما در طول یک ماه به لیست مخاطبین خود می فرستید نیز می توانند به عنوان یک کمپین در نظر گرفته شوند. تنها تفاوتی که اندازه کمپین ایجاد می کند، نیاز به منابع بیشتر و زمان پول است.