کسب و کار اینترنتی

آموزش گام به گام کسب و کار اینترنتی

مریم صمدی 1396/4/26 14:56

آموزش گام به گام – صفر تا صد کسب و کار اینترنتی

حتما تابحال شنیده اید که افراد زیادی تنها از طریق کسب و کار اینترنتی خود، درآمد زیادی کسب می کنند، اگر شما ایده کسب و کار اینترنتی خود را در سر دارید، اما از شروع آن می ترسید یا نمی دانید چگونه آن را شروع کنید، پس حتما به خواندن این آموزش نیاز دارید.

اصول موفقیت کسب و کار اینترنتی

مریم صمدی 1396/1/31 13:04

میلیونرهای کسب و کار اینترنتی چه کرده اند؟

بسیاری از کارآفرینان مشتاق به فضای وب، به اینترنت به عنوان یک فرصت برای پولدار شدن سریع نگاه می کنند که در آن می توانید کسب و کاری که عاشق آن هستید را با حداقل مهارتهای لازم و کمترین سرمایه شروع کنید.  اما در این زمینه ما به شما نصیحتی می کنیم : اگر کسب و کاری که واقعا دوست دارید را آغاز کنید و در آن زمینه عاشقانه فعالیت کنید، پول زیادی بدست خواهید آورد، اما اگرصرفا برای بدست آوردن پول کاری را آغاز کنید، احتمالا شکست خواهید خورد.

افزایش ترافیک وب سایت

مریم صمدی 1396/1/28 13:10

یاد بگیرید که چگونه بدون پرداخت به گوگل یا سایر تبلیغات اینترنتی می توانید بازدیدکنندگان زیادی را به وب سایت و درنتیجه خریداران زیادی را برای کسب و کار اینترنتی خود جذب کنید

آیا شما وبلاگ، وب سایت، فروشگاه آنلاین یا وب سایت راه اندازی کرده اید، اما هیچ صدایی نمی شنوید؟ آیا حس می کنید کسب و کار اینترنتی شما رونق ندارد؟ آیا از اینکه هیچ کلیک، هیچ کامنت یا ترافیک معناداری ندارید گله مند یا ناراضی هستید؟

چگونه یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنیم؟ قسمت سوم

مریم صمدی 1395/1/28 13:50

اگر شما آماده شده اید که مسئولیت سرنوشت خود را بر عهده بگیرید و میخواهید خودتان فروشگاهی راه اندازی کنید، اما سرمایه ی لازم برای خرید و یا اجاره ی یک مغازه یا فروشگاه را ندارید، پس یک کسب و کار آنلاین راه اندازی کنید.

اما داشتن یک فروشگاه اینترنتی چه مزایایی دارد؟ از جمله مزایای آن این است که به جای اینکه هر کس از مغازه یا خیابان شما بگذرد، ممکن است سری به مغازه ی شما بزند، شما شانس رسیدن و رویارویی با هزاران مشتری را دارید، علاوه بر آن شما تقریبا نیازی به پرداخت بابت مکان فروشگاه خود ندارید (عدم نیاز به پرداختهای ماهیانه برای هزینه مکان). با این حال، مانند هر کسب و کار دیگری، شما به یک محصول عالی و یک طرح بازاریابی مشخص نیاز دارید.

برای اینکه بفهمید چگونه می توانید کسب و کار آنلاین خود را آغاز کنید، برداشتن این چهار گام ضروری است:

  1. محصول و برنامه کسب و کار خود را توسعه دهید:
  2. فروشگاه اینترنتی (آنلاین) خود را بسازید.
  3. از یک خدمات تجارت الکترونیک فراگیر استفاده کنید.
  4. به جذب و حفظ مشتریان خود بپردازید.

در این مطلب به توضیح گام سوم و چگونگی انجام آن می پردازیم:

چگونه یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنیم؟

مریم صمدی 1395/1/28 13:49

اگر شما آماده شده اید که مسئولیت سرنوشت خود را بر عهده بگیرید و میخواهید خودتان فروشگاهی راه اندازی کنید، اما سرمایه ی لازم برای خرید و یا اجاره ی یک نفره یا فروشگاه را ندارید، پس یک کسب و کار آنلاین راه اندازی کنید، در این مقاله نه تنها اصول مهم راه اندازه فروشگاه اینترنتی را به شما می گوییم، بلکه  به شما پکیج آموزش رایگان کسب و کار اینترنتی نیز معرفی می شود.

کسب و کارهای کوچک اینترنتی - نکاتی مفید

مریم صمدی 1395/1/28 13:45
صاحبین کسب و کارهای کوچک از طریق بازاریابی اینترنتی می توانند بسیار موفق شوند. اینترنت به کسب و کارها فرصت رشد و ترقی داده و بازاریابی اینترنتی به آنها اجازه می دهد نهایت استفاده از فرصت های موجود در دنیای مجازی را ببرند. چگونه بازاریابی اینترنتی می تواند به کسب و کارهای کوچک کمک کند؟

چگونه اولين كسب و كار آنلاين موفق خود را ايجاد كنيم؟

مریم صمدی 1395/1/28 13:44

بر اساس گفته آژانس بازاريابي (Market Intelligence Agency) تعداد 9 از 10 كسب و كار آنلاين در يك سال اول شكست مي خورند. چرا اين اتفاق مي افتد؟ بيشتر مؤسسين انتظار سوددهي و موفقيت سريعي دارند ولي غافل از اينكه صبر و پياده سازي برنامه بازاريابي راهبردي مناسب نقش اصلي در موفقيت كسب و كار دارند. چگونه يك موسس مانع از شكست كسب و كار آنلاين خود مي شود؟ نكاتي كه در ادامه گفته مي شود به صاحبان كسب و كار كمك مي كنند استراتژي ديجيتالي را دنبال كنند كه موجب افزايش احتمال موفقيتشان خواهد شد.