بیلبورد تبلیغاتی خلاق شکلاتی

بیلبورد تبلیغاتی خلاق شکلاتی

اولین بیلبورد شکلات خوراکی جهان در مدت کوتاهی تمام شد، در واقع مصرف کنندگان که بسیار از این ایده خلاقانه  و خوشمزه و این تبلیغ خلاق خوششان آمد، ظرف سه ساعت با بالا رفتن از این بیلبورد، آن را مصرف کردند. این ایده نو و جالب نیز نوعی بازاریابی چریکی به حساب می آید.

شرکت شکلات بریتانیا Thorntons این بیلبورد خلاقانه 860 پوند (390kg)  ساخته شده از شکلات خالص را در لندن پرده برداری نمودند. این بیلبورد خلاقانه در ابعاد 14.5 فوت 9.5 در 10 فوت و از 10 شکلات به شکل خرگوش بزرگ، 72 تخم مرغ های شکلاتی غول پیکر و 128 پانل های شکلات ساخته شده بود.

ایده خلاقانه

به جای هزینه برای یک بیلبورد 1 یا 2 ماهه و کم اثر، ایده خلاق این تبلیغ باعث شد، بیلبورد 1 روزه اجاره شده و در عوض هزینه ها در خوردنی بودن آن خرج شده و این بغیر از تاثیر آن در رسانه های مجازی، اخبار و تبلیغات دهان به دهان است....

بازاریابی چریکی

یکی از خصوصیات بازاریابی چریکی خلاقانه و نو بودن ایده است و دیگری زود اثر گذاشتن آن است، مانند این ایده خلاقانه که اثرش را در 3 ساعت گذاشت.

تبلیغ خلاقانه

اثر بازاریابی چریکی و در واقع این ایده خلاقانه موجب تبلیغ دهان به دهان، انعکاس خبر در رسانه ها و در واقع تبلیغ گسترده این برند گردید.

نظرات

ارسال پاسخ