تبلیغات

اکانت اختصاصی گوگل

نیلوفر ارژندی 1396/10/2 09:12

آیا ترجیح میدهید دسترسی مستقیم به اکانت تبلیغ گوگل خود داشته باشید؟ یا بتوانید خودتان اکانت را مدیریت کنید؟
و یا مدیریت اکانت را به ما بسپارید.

پرسش و پاسخ تبلیغ گوگل

مریم صمدی 1396/2/7 09:03

گوگل ادوردز را نمی شناسید یا می خواهید بهتر بشناسید؟ نگران نباشید، هر سوالی که در رابطه با تبلیغات گوگل در ذهنتان داشته باشید در این مقاله پاسخ داده می شود. این سوالات در ابتدای مقاله آمده اند، و برای یافتن پاسخ هر سوال به پاراگراف مربوطه در مقاله مراجعه کنید :

تبلیغات در گوگل کجا نمایش داده می شود

مریم صمدی 1396/1/30 01:04

محل نمایش تبلیغات در گوگل به موارد زیر از جمله نوع کمپین شما، نوع تبلیغ شما، نوع دستگاهی که برای نمایش تبلیغات انتخاب کرده اید و حتی محل جغرافیایی مورد انتخاب برای نمایش بستگی دارد، بنابراین محل نمایش تبلیغ بسته به موارد مذکور می تواند متفاوت باشد.

ایده خلاقانه تبلیغ سیمان

امین نوریان 1395/10/25 15:18

قدرت و سرعت خشک‌‌شوندگی این سیمان نشان داده شده است. ایده خلاق سیمان - استفاده از اغراق و بزرگ‌نمایی برای نشان دادن سرعت خشک شدن سیمان و قدرت آن ایده خلاقانه این تبلیغ است.

 

ایده خلاقانه تبلیغ خودرو Ford

امین نوریان 1395/9/1 08:22

تبلیغ خلاقانه این خودرو، این پیام را به مخاطب خود می‌دهد که با داشتن این خودرو شهر در دستان او است. دندانه‌های کلید خودرو Ford با شکل مجموعه‌ای از ساره ها که نماد شهر است، شبیه‌سازی شده است. 

ایده خلاقانه تبلیغ چسب BIC

امین نوریان 1395/9/1 08:19

در این تبلیغ خلاقانه،  قوری شکسته شده‌ای دیده می‌شود که به کمک جان بخشی به اشیا و قدرت تخیل اجزا شکست شده، دست درآورده اند و در حال دویدن به سمت هم هستند تا یک‌دیگر را در آغوش بگیرند و عامل این پیوند و به هم ‌رسیدن چسب BIC است. اساسی ترین نکته خلاقانه  این تبلیغ جان بخشیدن به اشیا به کمک قدرت تخیل مخاطبین است.

ایده خلاقانه بسته‌بندی تخم مرغ

امین نوریان 1395/8/12 08:53

تبلیغ خلاقانه بسته بندی تخم مرغ در بومی و ساده و طبیعی و روستایی جلوه دادن این بسته‌بندی برای تخم مرغ است.در این بسته‌بندی خلاقانه از گیاهان خشک شده همچون کاه استفاده شده که می‌تواند در عین ساده بودن بیانگر بومی و طبیعی بودن تخم‌مرغ‌های داخل آن باشد.

ایده خلاقانه تبلیغ مایع دستشویی

امین نوریان 1395/7/29 09:37

در این طرح خلاقانه، از سوسک ها به نمایندگی از میکروب‌ها برای رساندن پیام تبلیغ مایع دستشویی استفاده شده است. بنابراین توصیه می‌شود چند بار در روز دست خود را با مایع دستشویی بشوئیم.

ایده خلاقانه تبلیغ عینک دودی

امین نوریان 1395/7/29 09:33

در این طرح خلاقانه ، از سایه و نورخورشید برای تبلیغ عینک دودی استفاده شده است.تبلیغ عینک دودی نیز از این موضوع بهره برده است به گونه‌ای که تابش نور خورشید به عینکی که بر روی سقف ایستگاه تصویر شده است، سبب ایجاد سایه عینک روی زمین ایستگاه می‌شود. 

ایده خلاقانه تبلیغ هندزفری سونی

امین نوریان 1395/7/26 11:05

در این طرح خلاقانه شرکت سونی برای تبلیغ خلاقانه هندزفری های خود از بسته‌بندی آن در قالب یک حشره بهره برده است.ایده خلاقانه این تبلیغ را باید در نحوه بسته‌بندی و چینش قسمت‌های مختلف هندزفری جستجو کرد.