تبلیغ خلاقانه

ایده تبلیغ خلاقانه قهوه آروما

مریم صمدی 1395/6/28 19:47

ایده برای تبلیغ قهوه همیشه بیدار ماندن بوده، عطر خوب قوه بوده، و اما اگر ایده جدید و ساده ای بخواهیم می توانیم به یک قهوه خوشمزه و دلپذیر برای صبح اشاره کنیم، و اما از آن مهم تر تبدیل ایده خلاقانه به تبلیغی خلاقانه است...

چگونه تبليغات خلاقانه ايجاد كنيم

مریم صمدی 1395/6/14 19:49

چگونه تبليغات خلاقانه ايجاد كنيم يا چگونه مي توانيم بفهميم يك تبليغ خلاقانه است يا نه؟
مطالعه اين موضوع به این افراد توصيه مي شود:
كساني كه خودشان قصد ايجاد تبليغات دارند
كساني كه تبليغاتشان را به يك آژانس تبليغاتي سپرده اند
كساني كه به دنبال آژانس هاي تبليغاتي خلاقند و به دنبال بررسي رزومه  آژانس هاي مختلفند

ایده خلاقانه تبلیغاتی-فرهنگسازی کلامی

مریم صمدی 1395/6/13 20:35

اگر می خواهید فرهنگسازی کنید یا یک موضوع خاص فرهنگی را تبلیغ کنید، و به دنبال ایده خلاقانه می گردید بهتر است این ایده خلاقانه فرهنگسازی را دنبال کنید. ایده خلاقانه فرهنگسازی که در این مقاله به آن پرداخته می شود مربوط به فرهنگسازی کلامی می باشد.

ایده تیزر تبلیغاتی خلاقانه-پاسخ جگوار به مرسدس بنز

مریم صمدی 1395/6/13 20:00

می دانیم که برای داشتن هر تبلیغی، خلاقانه یا غیر خلاقانه بایستی جامعه هدفمان را در نظر بگیریم و نسبت به خصوصیات اخلاقی و عشق و علائق آنها بر خصیصه ای که در محصول یا خدمت ما وجود دارد صحبت کنیم.

شاید مرسدس بنز از لحاظ برندینگ اولین یا یکی از مطرح ترین برند های اتوموبیل جهان باشد، این برند که همیشه بطور خاص روی کیفیت و امنیت تاکید می کرده است، در تیزر اخیرش نیز روی همین موضوع مانور تبلیغاتی داده است.

اما جگوار چه تبلیغی در مقابل این تبلیغ انجام داده است؟

ایده خلاقانه و تبلیغات خلاقانه بانک-تبلیغ اینترنت بانک-فرهنگسازی استفاده

مریم صمدی 1395/6/1 20:58

برای تبلیغ بانک ها و خصوصا تبلیغ خدمات مهم بانک ها از جمله  خدمات بانک داری اینترنتی چه ایده خلاقانه ای سراغ دارید؟ آیا همه ایده ها تکراری هستند و به دنبال ایده ای جالب برای تبلیغ خلاقانه بانک هستید؟ بنابراین ایده خلاقانه زیر را مهمان ما باشید...

ایده خلاقانه تبلیغ خلاقانه-تبلیغ شرکت هواپیمایی حمل بار

مریم صمدی 1395/5/18 19:55

ایده خلاقانه شما برای متمایز کردن یا بهتر به یاد ماندن در ذهن مشتریان چیست؟ برای یک آژانس هواپیمایی حمل بار چه تبلیغ خلاقانه ای می توان بکار برد. توضیحات تبلیغ خلاقانه ایده خلاقانه یک برند ترکیه ای را ببینید...

ایده خلاقانه تبلیغات-بیلبورد کاشت مو

مریم صمدی 1395/5/7 19:39

ایده خلاقانه شما برای ایجاد یک تبلیغات خلاق کاشت مو چیست؟ چگونه در کمترین زمان یادآوری می کنید که بدست آوردن موهای از دست رفته چه حس خوبی خواهد داشت. چگونه تبلیغ را برای مخاطبان تان جذاب می کنید.

ایده خلاقانه ای که در این تبلیغ جذاب بکار رفته جزء یکی از بهترین ایده های ممکن است، اما چطور؟

بازاریابی چریکی- ایده خلاقانه بهایش را با لبخند بپردازید

مریم صمدی 1395/5/1 22:56

 

بازاریابی چریکی- ایده خلاقانه بهایش را با لبخند بپردازید
ایده خلاقانه  تبلیغاتی کمپین تبلیغاتی خلاقانه ای که هدفش شاد کردن جامعه استرالیا است. چون تحقیقات نشان می دهند 97% مردم هنگام رفتن به سر کار شاد نیستند، این کمپین سعی به شاد کردن مردم دارد.
 

ایده خلاقانه تبلیغاتی-بازاریابی چریکی کوکاکولا-تبلیغ بطری جدید

مریم صمدی 1395/4/31 19:13

کوکاکولا با تولید بطری های جدیدش که به راحت تر در دست می مانند و حالت چسبندگی بهتری دارند، بازاریابی چریکی راه انداخت و با ایده خلاقانه چسبنده بودن بیلبورد، تبلیغ خلاقانه خود را به راه انداخت و نتیجه این کمپین تبلیغاتی افزایش آگاهی برند بود.

ایده خلاقانه بسته بندی سس و تبلیغ کمپوت

مریم صمدی 1395/4/26 16:52

ایده خلاقانه برای بسته بندی یکی از مهم ترین قسمتها برای توسعه محصول یا لانچ محصول در بازار است، ما در سایت ایده بانک، سعی کرده ایم با دادن ایده های زیاد ذهن شما را درگیر ایده پردازی کنیم. و اما داستان ایده خلاقانه بسته بندی سس چیست؟</