تبليغات-چاپي

ایده خلاقانه تبلیغ سیمان

امین نوریان 1395/10/25 15:18

قدرت و سرعت خشک‌‌شوندگی این سیمان نشان داده شده است. ایده خلاق سیمان - استفاده از اغراق و بزرگ‌نمایی برای نشان دادن سرعت خشک شدن سیمان و قدرت آن ایده خلاقانه این تبلیغ است.

 

ایده خلاقانه تبلیغ خودرو Ford

امین نوریان 1395/9/1 08:22

تبلیغ خلاقانه این خودرو، این پیام را به مخاطب خود می‌دهد که با داشتن این خودرو شهر در دستان او است. دندانه‌های کلید خودرو Ford با شکل مجموعه‌ای از ساره ها که نماد شهر است، شبیه‌سازی شده است. 

ایده خلاقانه تبلیغ چسب BIC

امین نوریان 1395/9/1 08:19

در این تبلیغ خلاقانه،  قوری شکسته شده‌ای دیده می‌شود که به کمک جان بخشی به اشیا و قدرت تخیل اجزا شکست شده، دست درآورده اند و در حال دویدن به سمت هم هستند تا یک‌دیگر را در آغوش بگیرند و عامل این پیوند و به هم ‌رسیدن چسب BIC است. اساسی ترین نکته خلاقانه  این تبلیغ جان بخشیدن به اشیا به کمک قدرت تخیل مخاطبین است.

ایده خلاقانه حفاظت از زمین و منابع طبیعی آن

امین نوریان 1395/8/5 08:11

در این طرح خلاقانه از دستمال کاغذی‌های سبزرنگ و نقشه آمریکای جنوبی بر روی قالب نگهداری آن استفاده شده است.دستمال‌های کاغذی نماد درختان و آمریکای شمالی جایگاه و نماد بزرگ‌ترین جنگل‌های جهان یعنی آمازون است. استفاده از نمادها ایده خلاقانه این تبلیغ است

بیلبورد خلاقانه نشان دادن خطرات آلودگی هوا

امین نوریان 1395/8/5 08:08

در این بیلبورد خلاقانه از یک دودکش و عکس اسلحه برای نشان دادن خطر آلودگی هوا استفاده شده است. در این بیلبورد خلاقانه از اسلحه به عنوان نماد مرگ و کشتن، برای نشان دادن خطرات آلودگی هوا استفاده شده است.

ایده خلاقانه تبلیغ مایع دستشویی

امین نوریان 1395/7/29 09:37

در این طرح خلاقانه، از سوسک ها به نمایندگی از میکروب‌ها برای رساندن پیام تبلیغ مایع دستشویی استفاده شده است. بنابراین توصیه می‌شود چند بار در روز دست خود را با مایع دستشویی بشوئیم.

ایده خلاقانه تبلیغ عینک دودی

امین نوریان 1395/7/29 09:33

در این طرح خلاقانه ، از سایه و نورخورشید برای تبلیغ عینک دودی استفاده شده است.تبلیغ عینک دودی نیز از این موضوع بهره برده است به گونه‌ای که تابش نور خورشید به عینکی که بر روی سقف ایستگاه تصویر شده است، سبب ایجاد سایه عینک روی زمین ایستگاه می‌شود. 

ایده خلاقانه برای تبلیغ دریل

امین نوریان 1395/7/18 08:14

از مته دریل به عنوان پایه این بیلبورد خلاقانه استفاده شده است. البته در این بیلبورد خلاقانه همچنین از بزرگ نمایی و اغراقی هوشمندانه و جذاب برای جلب توجه بیشتر مخاطبین استفاده شده است.