بهینه سازی سایت

چگونه تولید محتوا کنیم

مریم صمدی 1396/5/10 11:06

آموزش تولید محتوا برای سایت و محتوای آموزشی

امروزه محتوا نقش بزرگی در جذب و حتی قانع نمودن مشتریان دارد، از این رو می بینیم که امروزه نه تنها بیشتر افراد به تولید محتوا می پردازند، بلکه به فکر یادگیری تولید محتوای اثربخش نیز هستند، در این آموزش روش تولید محتوای اثربخش را آموزش می دهیم، محتوایی که مخاطبین زیادی را به خود جلب کند و اتفاقا در این سری آموزش شما را به شیوه های تبلیغ نویسی نیز هدایت می کنیم.

سئو سایت – بهینه سازی تگ های alt و title تصاویر

مریم صمدی 1395/1/28 13:47
شما به مقالات خود تصویر اضافه می کنید تا مردم متنتان را بخوانند. تصاویری که بدرستی انتخاب شوند میتوانند به صفحه شما قدرت ببخشند. همواره باید برای این تصاویر تگ alt و title را پر کنید: تگهای alt و title به موتورهای جستجو کمک می کنند تصویرتان را بفهمند و رده بندی سایت را بهبود ببخشند. در این مقاله در باره alt و title صحبت می کنم و اینکه چرا باید آنها را بهینه کنیم.

SEO (سئو) چیست

مریم صمدی 1395/1/20 23:30
سئو مخفف کلمه  Search Engine Optimization -SEOاست. بهینه سازی موتورهای جستجو یا سئو عبارتست از مجموعه روشها، راهبردها و تکنیک هایی که ترافیک ورودی سایت را با استفاده از بهبود رتبه در موتورهای جستجو افزایش داد. برای مثال همانطور که دیده اید بعضی از سایتها دارای رتبه بالاتری بوده و به عنوان گزینه های اول در موتور جستجوی گوگل ظاهر می شوند.

کاهش و بهینه سازی سایز تصاویر وب

مریم صمدی 1395/1/20 23:12
تصاویر بزرگترین نقطه ضعف صفحات سنگین هستند. ما همواره خود را درگیر کاهش سایز منابعی مانند JS یا CSS می کنیم ولی ناگهان تصاویر سنگینی را به سایت اضافه می نماییم.
در اینجا تصویری نمونه از فلیکر دانلود کردم که دارای 1,005,480 بایت یا 1مگابایت و سایز آن 2048*1151 است. خوب ببینیم چه کاری می توان با این تصویر انجام داد.

آیا وب سایتتان بسیار کند است؟

مریم صمدی 1395/1/20 23:12
یک زمانی یک عده انسان با هوش وب را تولید کردند. به آن چه ایجاد کرده بودند نگاهی انداختند و دیدند مشکلی ندارد. ولی پس از گذشت زمانی آن را اصلاح نمودند و هیچ وقت این کار را (اصلاح) متوقف نکردند.
در آن زمان شبکه اطلاعاتی بوجود آمد که بسیار بزرگ بود و بسیاری از جهان دسترسی به آنرا نداشت. حداقل تعداد کمی از ما دسترسی به اینترنت پر سرعتی که همواره متصل باشد را داشتیم ( و حتی داریم).
اینترنت پرسرعتی که همواره متصل باشد آنطور که ما فکر می کنیم (در حال حاضر) فراگیر نیست.