برندینگ

فرم تحقیق آگاهی از برند Brand Awareness

مریم صمدی 1395/5/23 19:38

 اگر شما هم جزء آن دسته افرادی هستید که آگاهی از برند یا brand awareness  برایتان مهم است یا می خواهید میزان آگاهی برند خودتان را در بین مردم و خصوصا مشتریانتان تحقیق کنید، تا متوجه شوید چقدر برندتان در بین مصرف کنندگان مشهور است و اصلا آیا مشهور است یا نه؟

فرم برنامه ریزی رسانه

مریم صمدی 1395/2/24 14:12

برای انجام یک برنامه ریزی رسانه، اولین کار مراجعه به یک مشاور تبلیغاتی نیست، شما می توانید در مرحله اول به کمک ذینفعان کسب و کارتان یک فرم یا چکلیست برنامه ریزی رسانه را پرکنید.

شما می توانید بدین منظور از با دانلود چکلیست برنامه ریزی رسانه، در گام اول خودتان به طور ضمنی بازار و اطرافتان را بررسی کنید، یک تصمیم گیری ضمنی انجام دهید و سپس در صورت نیاز به یک مشاور تبلیغاتی یا بازاریابی مراجعه کنید.

کمپین تبلیغاتی اشتراک گذاری کوکا کولا

مریم صمدی 1395/1/28 13:47
شاید شما هم نام کمپین " اشتراک گذاری کوکا کولا" و "یا "share a coke" به گوشتان خورده باشد و یا ویدئوهایی در این زمینه دیده باشید. حالا سوال این است که این کمپین برای چه بوجود آمد، چگونه فراگیر شد و یا سوالاتی از این قبیل. بدین منظور می توانید پاسخها را در ادامه مطلب دنبال کنید...

سیر تکاملی تبلیغات اپل

مریم صمدی 1395/1/28 13:45
برای همه افراد، انواع تبلیغاتی که برندهای برتر جهان از ابتدا تا کنون در پیش گرفته اند، و در س گرفتن از آنها و نیز آشنایی با اندیشه و هدف آنها و مقایسه با وضعیت کنونی شان موضوعی قابل توجه است. در این مقاله به انواع تبلیغات اپل و سیر تکاملی آنها پرداخته شده است.

اصول ریبرندینگ و اشتباهات هنگام اجرای آن

مریم صمدی 1395/1/20 23:29

اگر می‌خواهید برندسازی مجدد انجام دهید و به دنبال اصول اساسی که باید در نظر بگیرید هستید، در ابتدا باید سه مرحله اساسی زیر را از سر بگذرانید (مراحل برندسازی مجدد)  و سپس به قسمت اشتباهات رایج  اجرا مراجعه کنید، تا مبادا خودتان مرتکب این اشتباهات شوید.


برندسازی مجدد

مریم صمدی 1395/1/20 23:13
برندسازی مجدد در واقع ایجاد یک نگاه و احساس جدید به برند در مورد یک محصول خاص است که به منظور متمایز کزدن محصول از محصولات رقبا صورت می گیرد. برندسازی مجدد ممکن است شامل تغییر نام، لوگو جدیدیا بسته بندی یا استفاده از روشهای بازاریابی جدید مطابق با آخرین یافته های صنعت مورد نظر باشد. هدف برندسازی مجدد این است که با استفاده از تغییر علائم تجاری و ... تلاش می کند که برند را در نظر مشتریان مدرن تر و مطابق تر با نیازهای مشتریان جلوه دهد و  بدین وسیله بر ادراک و توجهات مشتری در مورد محصول یا خدمات اثر بهتری بگذارد. بطور خلاصه برندسازی مجدد تغییر تصویر سازمانی یک شرکت یا سازمان است.

10 سوالی که برای ساختن برندتان نیاز است به آنها پاسخ دهید:

مریم صمدی 1395/1/7 14:29

وقتی این مطلب نظرتان را جلب کرده، یعنی به اهمیت داشتن یک برند قوی پی برده اید. سوال اساسی این است که، چگونه یک برند بسازیم؟ ساختن یک برند قوی وقتی انجام شدنی است که شما دقیقا بدانید برند شما برای چه منظوری ایجاد شده است و چه هدفی دارد، و سپس مطمئن شوید که هر فرد دیگری نیز این موضوع را می داند. فهمیدن این موضوع هم سخت است و هم ساده.

اگر شما در مورد ساختن یک برند جدی هستید، هنوز نیاز نیست که تبلیغات را شروع کنید. تاکتیکهای بازاریابی آخرین قدم هستند. ساختن یا قوی کردن برندتان با پاسخ به چند سوال در مورد محصولات یا کسب و کارتان شروع می شود که در ادامه آمده است.

برندینگ چیست

مریم صمدی 1395/1/7 11:13
برندینگ یکی از مهمترین جنبه های هر کسب و کاری است، خواه آن کسب و کار بزرگ، کوچک، عمده فروشی و یا خرده فروشی باشد. یک استراتژی برندینگ موفق برای شما مزیت بزرگی در بازار رقابتی امروز ایجاد می کند. اما برندینگ دقیقا چه کاری انجام می دهد؟ و یا چگونه بر کسب و کاری مثل شما تاثیر می گذارد؟