بازی پوکمن گو و ایده خلاقانه خیریه افراد گمشده

بازی پوکمن گو  و ایده خلاقانه خیریه افراد گمشده

برای تبلیغات خلاق همیشه نباید شما سخت کار کنید، گاهی فقط کافیست سریع عمل کنید و از پربازدیدترین و پرطرفدارترین رویدادها حداکثر استفاده را ببرید. پوسترهای خلاقانه انگلیسی که از بازی کنان بازی پوکمن گو می خواهند در پیدا کردن افراد گمشده کمک کنند.

ایده خلاقانه

این خیریه با استفاده از ایده خلاقانه خود، از بازی به نفع خیریه اش استفاده کرد واز مردم خواست تا به جای گشتن به دنبال موجودات کارتونی، به دنبال افراد واقعی بگردند. این کمپین محیطی از یک سازمان شروع شد، تا به پیدا کردن افراد گمشده کمک کند و از آنها و کسانیکه دوستشان دارند حمایت کند و با ایده تبدیل هدف بازی به یک بازی جستجوی واقعی سعی در عملی کردن خواسته خودش دارد که نیاز دارد افراد به جای پرسه زدن در خیابان ها به دنبال موجودات دیجیتال در مکان های واقعی و به دنبال افراد واقعی بگردند.

 

تبلیغات خلاقانه

این موسسه با همکاری آژانس تبلیغاتی BBH حدود 4000 نفر جمعیت را در همان ابتدا با خود همراه کرد و همینطور پوستر افراد گمشده را بصورتی خلاقانه در همان قالب پوستر موجودات کارتونی، با عکس و نام فرد گمشده با شعار “MISSING NEAR HERE” یا "نزدیک اینجا گم شده است" و بر روی زمین نصب و بدین ترتیب بخشی از بازی شدند. در واقع تبلیغات خلاقانه این خیریه با استفاده از مشهوریت بازی پوکمن گو و طرفداران زیاد این بازی به سرانجام رسید و محبوب شد.

 

 

ایده خلاقانه نصب بیشتر پوسترها بر روی زمین به این دلیل است که بیشتر بازیکنان این بازی موقع بازی پایین را نگاه می کنند.

 

با ایده بانک از ایده های خلاقانه جا نمانید....

ایده بانک مرجع ایده های خلاقانه به همراه آموزش ایده پردازی بطور عملی

نظرات

ارسال پاسخ