بازاریابی اینترنتی

برنامه بازاریابی اینترنتی-ویژه وبسایت

مریم صمدی 1395/3/9 01:41

آیا زمانیکه برای طراحی وب سایت خود به شرکتی مواجعه کردید، این سوالها از شما پرسیده شد؟

  • آیا اصلا تا بحال از وب سایتتان سودی برده اید؟
  • آیا از وب سایت خود راضی هستید؟
  • آیا وب سایتتان شما را به مشتریانی که انتظارش را داشتید، رساند؟

این برنامه بازاریابی اینترنتی تنها به استراتژی ها و تاکتیکهایی که ارزش وب سایت شما را برای سازمانتان بالا می برد اشاره و توجه می کند. هرگونه پروموشن یا منبع کاربردی برای اهداف بازاریابی غیر وبسایت در اینجا آدرس داده نشده است.

ایجاد برنامه بازاریابی دیجیتال در شش گام-قسمت اول

مریم صمدی 1395/3/2 13:44

در این مقاله به 6 گام ساده برای ایجاد یک برنامه برای بازاریابی دیجیتال اشاره می شود، برنامه ای که هر کسی که دارای وبسایت است حتما به آن نیاز دازد تا با پیروی از آن بتواند مطابق با جستجوهای الگوریتم گوگل و دیگر موتوهای جستجو برای رسیدن به مشتریان بالقوه خود عمل کند.

برنامه بازاریابی اینترنتی

مریم صمدی 1395/2/10 19:15

شاید بازاریابی کسب و کارتان از طریق اینترنت دلهره آور به نظر برسد. برای یک استراتژی بازاریابی اینترنتی موفق ، اجزای زیادی وجود دارد و دانستن اینکه کجا و چه موقع از زمان و منابعتان استفاده کنید، همیشه واضح نیست. برای همین ما یک مرور کلی از اینکه چه مواردی را باید در نظر بگیرید  را در قالب یک چارچوب قابل استفاده برای شما در ادامه فراهم کرده ایم.

نه ابزار رایگان پایش بازاریابی دیجیتال

مریم صمدی 1395/1/20 23:29

بازاریابی دیجیتال را می توان به عنوان تکنیک بازاریابی که از کانالها، پلت فرمها و دستگاههای دیجیتال که خواه آنلاین هستند یا نه، استفاده می کند، تعریف نمود. در این روش از کلیه ی رسانه های دیجیتال برای جمع آوری اطلاعات یا رساندن اطلاعات به گروه ها استفاده می شود. زمانی که بازاریابی دیجیتال شروع می شود مانند سایر روشهای بازاریابی نیازمند مراقبت و بررسی رویداد هاست و همانطور که مرحله ی پایش و اندازه گیری، رکن اساسی برای انجام موفق هر فرآیند است، در فرآیند بازاریابی دیجیتال نیز باید عوامل مختلف را در نظر گرفت و اندازه گیری کرد.