ایده خلاقانه تبلیغ نوشیدنی و فرهنگسازی خلاقانه مصرف

ایده خلاقانه تبلیغ نوشیدنی و فرهنگسازی خلاقانه مصرف

ایده خلاقانه نوشیدنی و تبلیغ خلاق نوشیدنی چه خصوصیاتی بایستی داشته باشد، آیا با استفاده از فرهنگسازی ضررات نوشیدنی هم می توان آن نوشیدنی را تبلیغ نمود؟

اما این برند نوشیدنی چه کرده است و ایده خلاقانه آن چیست؟

همانطور که می دانید در کشورهای خارجی هم برای خوردن نوشیدنی های الکل دار بایستی به سن قانونی رسیده باشند، این برند برای تبلیغ خودش در گوشه ای از شعارش به این موضوع و یا به اصطلاح به فرهنگسازی آن پرداخته است (اما با فونت بسیار کوچک) در حالیکه ایده خلاقانه که اصل و بنیان طراحی خلاقانه نیز قرار گرفته این موضوع است که افراد بزرگسال با خوردن این نوع نوشیدنی ها جذابتر به نظر می رسند (اما این شعار مستقیما به این شکل گفته نشده، بلکه معنای طراحی و شعار به همراه هم چنین است)، و اما ایده خلاقانه و شعار خلاقانه این تبلیغ خلاق چیست؟

ایده خلاقانه

ایده خلاقانه این تبلیغ از تلفیق هوشمندانه تبلیغات و فرهنگسازی (آن هم فرهنگسازی که در جامعه انجا شده است) تشکیل شده است. از آنجا که به بچه ها یا افرادی که تازه به سن بلوغ می رسند، جذابیت استفاده از این نوشیدنی ها را القا می کند و به بزرگسالان روراستی و صداقت این برند در گفتن محدودیت استفاده از این محصول را نشان می دهد و به این شکل نوجوانان را به این محصول کنجکاو و علاقه مند و بزرگسالان را نسبت به این برند با اعتماد می سازد.

شعار خلاقانه

"بزرگسالان اینگونه سلفی می گیرند، شما باید به سن لازم برسید"، این شعار این تبلیغ است، که بسیار خلاقانه مزیت و یا حس ترغیب کنندگی را بلد کرده و قسنت منفی را با فونت کوچکی در پایین شعار اصلی آورده است.

طراحی خلاقانه

طراحی خلاقانه این تبلیغ خلاق در به تصویر کشیدن شعار و یا به عبارتی به تصویر کشیدن سلفی گرفتن است، بگونه ای که قدرت و اقتدار فرد مصرف کننده را به تصویر می کشد، و به عبارتی این محصول و برند را در جایگاه بالایی قرار می دهد.

مشخصات تبلیغ خلاقانه

آژانس تبلیغاتیCore4, Bratislava, Slovakia

کارگردان خلاقیتAndrej Csino

کارگردان های هنریAdrián JurigaMichal Nemček

کشور: اسلواکی

این تبلیغ خلاقانه برای چه برندها یا چه محصولاتی مناسب است؟

این ایده خلاقانه یا بعبارتی این نوع تبلیغات خلاق برای محصولاتی که گروه هدف خاصی دارند و یا بعضا ضرر دارند، اما با استقبال عمومی مواجهند پیشنهاد می شود.

ایده بانک ارائه دهنده مجموعه های ایده خلاقانه بازاریابی، تبلیغات، طراحی و بسته بندی مناسب کسب و کار شما

ایده بانک بنیان گذار و صاحب امتیاز طراح آنلاین شما را در ایجاد طراحی خلاقانه مخصوص کسب و کارتان و رسیدن به اهداف بازاریابی و تبلیغاتتان یاری می کند.

نظرات

ارسال پاسخ