ایده خلاقانه بسته بندی سس و تبلیغ کمپوت

ایده خلاقانه بسته بندی سس و تبلیغ کمپوت

ایده خلاقانه برای بسته بندی یکی از مهم ترین قسمتها برای توسعه محصول یا لانچ محصول در بازار است، ما در سایت ایده بانک، سعی کرده ایم با دادن ایده های زیاد ذهن شما را درگیر ایده پردازی کنیم. و اما داستان ایده خلاقانه بسته بندی سس چیست؟

همانطور که میدانید خردل کمی طبیعت تند دارد، سس خردل هم تقریبا سس تندی است، این برند برای برجسته کردن بسته بندی سس خردل، از ماهیت خردل استفاده کرده و بسته بندی اش را شبیه نارنجک طراحی کرده، البته ایده این بسته بندی برای کلیه سس های تند مناسب است.

در این میان تبلیغ جدیدی از کمپوت آناناس لئونارد به چشم می خورد، که همین ایده را استفاده کرده (ایده نارنجک بودن بسته بندی) اما به علت برآمدگی های روی پوسته آناناس، که جلد نارنجک است، از پوست آناناس برای الهام بسته بندی استفاده کرده.... البته ناگفته نماند که لئونارد برای بسته بندی از این موضوع استفاده نکرده، احتمالا فقط برای صفحه ای از کاتالوگ یا تبلیغات چاپی از این ایده استفاده کرده است.

اماچیزی که در این میان کم است بی ربط بودن شعار 100 درصد طبیعی با بسته بندی نارنجک شکل است..... اگر این شعار هم اصلاح شود ایده، ایده جالبی خواهد بود....

نظرات

ارسال پاسخ