ایده خلاقانه بسته بندی پودر لباسشویی

ایده خلاقانه بسته بندی پودر لباسشویی

همانطور که قبلا در مورد ایده های خلاقانه گفته شد، یکی از اخلاقیت ها در زمینه بسته بندی، ایده هایی را شامل می شوند که باعث شوند بسته بندی عمر بیشتری در زندگی مردم داشته باشد و ماندگار شود تا بواسطه دیدن بیشتر، اعتماد به برند و حتی برند شدن هم راحت تر شود.

با توجه به اینکه امروزه نظر فرزندان در زندگی اثر زیادی دارد، اگر کاری کنیم تا در درجه اول انتخاب بچه ها باشیم، تاثیر زیادی در انتخاب نهایی خواهیم داشت.

دقیقا برای بسته بندی این پودر لباس شویی به همین موضوع دقت شده، بگونه ای که بچه ها حتی برای بازی هم که شده از این بسته بندی دفاع می کنند، در ضمن این در حالی است که بسیاری از والدین نیز به خاطر جنس محم این بسته بندی از آن برای نگهداری برخی وسایل استفاده خواهند کرد.

 

ناگفته نماند که با اینکه این ایده شاید اولین بار در کشورهای خارجی عملی شده، اما خوشبختانه برند سافتل نیز از همین ایده استفاده کرد و بسته بندی با این اوصاف برای پودر لباسشویی خود طراحی و روانه بازار کرد.

 

ایده ای شبیه ایه بحث شده در این پست و در مورد بسته بندی های با ماندگاری طولانی تر و هم چنین شاید جلب کننده نظر کودکان در مورد بسته بندی کودک نیز وجود دارد، که در لینک زیر قابل مشاهده است.

ایده خلاقانه بسته بندی بیسکوییت

 

هر محصول و هر کسب و کاری که دارید، در ایده بانک، نه تنها ایده های خلاقانه مشاهده می کنید، بلکه تحلیل ایده ها را می بینید و علاوه بر آن می توانید طراحی خلاقانه خود را در طراح آنلاین ثبت کنید

نظرات

ارسال پاسخ